- multimedialny podręcznik


Angielski123 jest jedynym w pełni interaktywnym i multimedialnym podręcznikiem internetowym do nauki języka angielskiego. Został dostosowany do różnych poziomów umiejętności kursantów. Stąd podział na dziewięć poziomów zaawansowania. Wszystkie przeznaczone są dla dorosłych i młodzieży, którzy nie osiągnęli jeszcze poziomu płynnej komunikacji w tym języku lub chcą go poprawić.


Międzynarodowy język


2 miliardy osób na wszystkich kontynentach zna język angielski. Posługują się nim nie tylko w mowie ojczystej, ale jest on też najchętniej wybieranym językiem obcym. Czyni go to głównym narzędziem komunikacji niemal wszystkich mieszkańców globu.

Z nami zyskujesz!
Dzięki :


  • Zdobywasz wszystkie umiejętności językowe: uczysz się słownictwa, rozumienia ze słuchu, pisania, gramatyki, a nawet wymowy!
  • Dobrze się bawisz! Zapewniają ci to multimedialne elementy kursu: gry, filmy HD, piosenki oraz fotolekcje.
  • Pracujesz z native speakerami, co oznacza, że będziesz mówić z doskonałym akcentem.
  • Pracujesz indywidualnie - sam narzucasz sobie tempo nauki i monitorujesz swoje postępy.
  • Uczysz się kiedy i gdzie chcesz. Wystarczy tylko dostęp do Internetu.

Nauczymy Cię myśleć po angielskuCałość kursu została przygotowana w oparciu o metodę “123” opracowaną przez międzynarodowy zespół specjalistów: doświadczonych metodyków oraz native speakerów. Polega ona na kreowaniu sytuacji komunikacyjnych, w których użytkownik uczy się w najbardziej naturalny sposób mówić i myśleć po angielsku.

Angielski123 oferuje niepowtarzalny, interaktywny moduł sprawdzania wymowy. Użytkownik kursu ma możliwość samodzielnego weryfikowania poprawności wypowiadanych słów i zdań za pomocą algorytmu sprawdzania mowy. Do obsługi systemu wystarczy mikrofon i słuchawki.

16 poziomów, 1280 godzin nauki i 1600 ćwiczeń


Kurs Angielski123 składa się z szesnastu poziomów nauczania skierowanych do użytkowników na różnych etapach nauki: od początkującego do średnio zaawansowanego. Każdy z poziomów zawiera 22 lekcje, które składają się z licznych, różnorodnych form ćwiczeń multimedialnych np. dialogów, filmów, fotolekcji czy piosenek.

W sumie kurs zawiera ponad 1600 interaktywnych ćwiczeń, co daje 1280 godzin nauki! System weryfikuje poprawne wykonanie zadań. Dzięki ich rozwiązaniu nauczysz się gramatyki, słówek, rozumienia ze słuchu, pisania, a nawet wymowy.

Czego potrzebujesz, aby korzystać z kursu?


  • dostępu do internetu
  • słuchawek
  • mikrofonu
  • motywacji do nauki

Postęp ucznia nagrodzony certyfikatem


Dodatkowo, Angielski123 pozwala Ci na bieżąco monitorować Twoje postępy,
a w przypadku poprawnego wykonania przynajmniej 80% materiału otrzymasz certyfikat osiągnięcia danego poziomu języka, zgodnie ze skalą Rady Europy.