UCZ SIĘ ANGIELSKIEGO

OD NATIVE SPEAKERÓW

Najskuteczniejszy sposób na naukę angielskiego to nauka z native speakerami. Z Michaelem i Emily nauczysz się nie tylko mówić, ale i myśleć po angielsku!

SYSTEM POWTÓREK

Słownictwo jest jednym z najważniejszych elementów procesu nauki języka obcego. System powtórek pozwoli Ci na szybkie, a zarazem skuteczne utrwalenie nowo poznanych słówek oraz swobodne z nich korzystanie w każdej sytuacji komunikacyjnej!

NAJWIĘKSZY ZBIÓR

MULTIMEDIÓW WŚRÓD KURSÓW JĘZYKOWYCH

Uczymy mobilnie i multimedialnie. W naszych kursach spotkasz się z bazą interaktywnych zadań i multimediów, które sprawią, że Twoja nauka stanie się przyjemnością! Do wyboru masz aplikację mobilną lub platformę on-line.

Masz smartfona z systemem Android?

Wejdź do sklepu Google Play i pobierz aplikację Kursy123!
Ucz się angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego lub francuskiego wszędzie tam, gdzie chcesz!
Pobierz aplikację!

METODA “123”

Metoda “123” to najlepszy sposób na naukę online. Opracowana przez międzynarodowy zespół specjalistów, odnosi teraz sukcesy w 24 krajach świata.
Dowiedz się więcej»
osób korzysta z naszych kursów

RECENZJE

Pracuję w dużej firmie. Aby osiągnąć sukces zawodowy musiałem szybko nauczyć się języka angielskiego. Po 6 miesiącach intensywnej nauki z Angielski123 potrafiłem zrobić prezentację dla zagranicznych gości. Dzięki temu awansowałem i obecnie zarządzam międzynarodowym zespołem.
Grzegorz Wiśniewski
Team Leader